Depolama

Nakliyat Kargo, kısa sürede sevk edilecek ürünleriniz için depolama alanları oluşturarak, bu ürünlerin gönderi işlemlerini, dağıtım listesine göre kendi depolarından yapmaktadır.

Nakliyat Kargo, uzmanlık gerektiren depolama hizmetini, profesyonel ekip, ekipman ve tecrübesiyle başarı ile yürütmektedir.

Geniş ve düzenli depolama alanları
Uzman personel ve gerekli tüm ekipmanların sağlanması
Güvenlik standartlarının sağlanması
Ürünlerin tek bir depodan dağıtımını gerçekleştirerek, deformasyon riskinin minimuma indirilmesi
Depolama alanları bulunmayan şirketler için ekonomik depolama çözümleri üretilmesi.


Tren Taşımacılığı

Tren demiryolu taşımacılığında proje bazlı çalışmalar ile müşteriye özel çözüm alternatifleri sunmaktadır. Güvenilir ve hata riskinin asgariye indiği demiryolu taşımacılığında ortaya çıkan rekabetçi maliyetler ve çevre dostu sonuçlar bu taşıma modelinin en önemli avantajlarını oluşturmaktadır.

Blok Tren Konteyner Taşımacılığı

Tren Taşımacılığı Nakliyat, kendine ait 45 HC kapalı kasa, tenteli, frigo ve mega konteyner seçenekleriyle Avrupa’nın her yerine güçlü demiryolu ortaklıkları ile beraber blok tren seferleri gerçekleştirmektedir.

Vagon Taşımacılığı

Tren Taşımacılığı Avrupa’nın her noktasına karşılıklı kapalı, açık ve özel tip vagonlarla taşıma yapmaktadır.
Her Adımımızı Gelecek Nesillere Daha İyi Bir Dünya Bırakmak İçin Atıyoruz
Her gidiş – dönüş tren seferinde, Euro 5 ve Euro 6 araç tüketim değerlerine oranla; 55.300 lt dizel tasarrufu sağlayan ve CO2 emisyonunu 145.200 kg azaltan Taşımacılığı , yıllık 40.500.000 lt dizel tasarrufu ve 67.300.000 kg daha az CO2 emisyonu ile daha iyi bir dünya için çalışmaya

Deniz Taşımacılık


Deniz Taşımıcılık X, 2008 yılında kurmuş olduğu Deniz Taşımıcılık XDenizcilik ile yeni bir yapılanmaya imza atmıştır. OMSAN Denizcilik, operasyonlarını kiraladığı gemiler yoluyla gerçekleştirirken önemli bir yatırım kararı ile kendi gemilerini satın almıştır. Bugün biri kuru yük, diğeri çimento gemisi olmak üzere iki gemiye sahiptir.
Deniz Taşımıcılık X ekibinde yer alan mürettebatın tamamı Türk vatandaşı ve alanında uzman denizcilerden oluşmaktadır.

Deniz Taşımıcılık X Denizcilik,

Global ve bölgesel konteyner hatları ile yapılmış özel sözleşmeleri,
Zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü,
Güçlü acente ağı ile müşterilerine hizmet ve fiyat avantajı sağlama imkanı,
“Kapıdan kapıya" ve "tek muhatap" prensibi ile uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti ile ithalatçı ve ihracatçı firmalarımızın hizmetindedir.